Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

MECANIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SERIOZITATE / RESPONSABILITATE
ABSOLVENT SCOALA PROFESIONALA SAU LICEU CU PROFIL MECANIC
CUNOSTINTE INTRETINERE BENZI TRANSPORTOARE, MOTOREDUCTOARE, ECHIPAMENTE PNEUMATICE, MASINI DE PALETIZAT
EXPERIENTA DE LUCRU IN PRODUCTIE MIN 3 ANI

Descrierea jobului

ÎNTREȚINERE/SUPRAVEGHERE MECANISME LINIE DE PRODUCŢIE;
INTERVENŢII MECANICE LA MAŞINILE DE SORTAT, PALETIZAT, ÎNFOLIAT;
ÎNTREȚINERE LINIE SORTARE PRODUSE.
BONURI DE MASA, AL - 13 - LEA SALARIU, PRIMA VACANTA, BONUS PRODUCTIVITATE
PROGRAM DE LUCRU IN 3 SCHIMBURI

BA GLASS ROMANIA S.A. – lider național în producerea de articole sticlărie (sticle și borcane) executate în proces automatizat.

Expirat
MECANIC  -  BA GLASS ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles