de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 29 Nov 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Mecanic/ Vulcanizator/ Tinichigiu auto - Olanda - 2000 euro

6 posturi

Candidatul ideal

Cautam oameni pasionati de domeniul auto - pentru diverse ateliere de pe teritoriul Olandei. care isi doresc sa se dezvolte profesional. In schimb noi oferim un mediu de lucru automatizat si atractiv, sansa dezvoltarii profesionale si un salariu pe masura.

Candidatul idel:

  • Calificare in domeniul mecanic auto, vulcanizator sau tinichigiu auto-conditie obligatorie
  • Experienta de minimum 3 ani in operatiuni de mecanica auto si intretinere
  • Permis de conducere categoria B-conditie obligatorie
  • Un nivel bun de limba engleza
  • Persoana serioasa, responsabila cu spirit de echipa

Descrierea jobului

  • Cunoaste fluxul de lucru si organizarea intr-un atelier auto
  • Executa operatiile de service in conformitate cu comenzile primate
  • Raspunde de calitatea operatiilor executate
  • Decide variantele optime de reparatii, in conformitate cu normele producatorului si cu standerdele de calitate impuse.
  • Respecta termenele de executie
  • Lucreaza disciplinat si are spirit de echipa.
​Beneficii:
  • Un salariu atractiv cuprins intre 400-500 de euro net, saptamanal
  • Cazare gratuita, de o persoana in camera, cu toate utilitatile necesare
  • Asigurare de sanatate gratuita
  • Bani de vacanta in valoare de 8% din salariul anual
  • Contributie de pensie
  • 24 de zile de vacanta platite

Sunteti interesat? Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon 0031-570638567 sau ne puteti trimite cv-ul dumneavoastra in limba engleza la adresa jobs@techvisie.nl

Techvisie BV este o companie de incredere care se ocupa de recrutarea de personal tehnic pentru angajatori din Olanda. Suntem de 15 ani pe piata din Olanda si momentan lucram cu mai mult de 500 de angajati din Olanda, Germania, Polonia, Ungaria si Romania.

Mecanic/ Vulcanizator/ Tinichigiu auto - Olanda - 2000 euro  -  Techvisie B.v

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles