Publicat 15 Iul 2020 | Reactualizat 11 Aug 2020 | Expiră 14 Aug 2020

MECANIC UTILAJE AGRICOLE

1 post

Candidatul ideal

CERINTE

  • Studii tehnice de specialitate
  • Experienta in domeniul diagnozelor electrice/electronice si in automatizari
  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Limba italiana constituie avantaj
  • Cunostinte bune PC – Word, Excel, Outlook
  • Permis de conducere – categoria B
  • Disponibilitate la deplasari

CALITATI
  • Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
  • Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

Descrierea jobului

  • Receptioneaza echipamentele, le pune in functiune si instruieste operatorii care vor lucra cu ele
  • Efectueaza diagnoza computerizata in vederea stabilirii defectului, utilizand metode specifice
  • Efectueaza necesarul de piese de schimb utilizand cataloagele de piese ale producatorului
  • Se deplaseaza la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor
  • Participa direct la activitati de marketing, targuri, expozitii, demonstratii

CE OFERIM
  • Salariu motivant, la care se adauga bonusuri, prime de fidelitate si performanta
  • Formare profesionala in concordanta cu noutatile din domeniu
  • Mediu de lucru dinamic si profesionist

MECANIC UTILAJE AGRICOLE  -  TOMIT AGRI MACCHINE S.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles