Mecanic utilaj

XELLA RO SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe de parte mecanică și electronică;
  • Disponibilitate de lucru în schimburi;
  • Un minimum de experiență relevantă de lucru ca mecanic / electrician de întreținere utilaje de producție

Descrierea jobului

  • Asigură pregătirea utilajelor în vederea exploatării;
  • Pune în funcțiune mașini-unelte;
  • Asigură mentenanța instalaţiilor şi utilajelor care asigură aprovizionarea cu materii prime;
  • Asigură intervenții în caz de avarie.

Filozofia noastră este de a puncta și de a ne dezvolta profitabil pe piețele cu perspective economice pentru soluțiile noastre inovatoare și eficiente energetic pentru construcții.
Dezvoltarea noastră continuă și ne-am dori să ne însoțiți pe acest parcurs.

În calitate de leader de piață în domeniul materialelor de construcții impunem cerințe ridicate cu privire la serviciile și produsele noastre. Daca vă interesează să ne fiți alături în vederea atingerii acestor obiective, vă rugăm să ne transmiteti CV-ul dvs.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022