Gratis

Mecanic trotinete electrice si montaj scutere electrice

ARTEMIS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

minim studii medii
cunostinte minime de utilizare a PC-ului
seriozitate si stabilitate
dorinta de invatare
implicare si responsabilitate, orientarea catre calitatea serviciului prestat si catre client
punctualitate si rabdare
abilitatea de a lucra cu componente de dimensiuni mici
indemanare in utilizarea sculelor si instrumentelor electrice
intelegerea modului de asamblare si dezasamblare a unui produs
organizare si disciplina, atentie mare la detalii si abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

experienta în domeniu nu este necesara, insa constituie un avantaj
stabileste telefonic programarile clientilor
preluarea trotinetelor, gestionarea si solutionarea situatiilor aparute cu produsele defecte
completarea fisei de service, a documentelor de constatare
repararea problemelor mecanice ale trotinetelor, pene
reparatii generale si verificari
efectuarea diagnozelor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service - garantie si post-garantie
intocmirea necesarului, evidenta si raportarea tehnica referitoare la activitatile desfasurate
Diagnostica defectiunile trotinetelor electrice si efectueaza reparatiile necesare
Asigura mentenanta preventiva pentru a preveni defectiunile viitoare
Instaleaza, regleaza si testeaza componentele electrice
Colaboreaza cu echipa pentru a asigura functionarea optima a trotinetelor electrice
contract de munca pe perioada nedeterminata
sarbatori legale libere
oferim training in vederea sporirii abilitatilor, precum si stabilitate in cadrul firmei
posibilitatea de aprofundare a cunostintelor de electrica/electronica, prin efectuarea de reparatii la o gama larga de vehicule electrice
un loc de testare si reparatii echipat cu tot ce e necesar
programul de lucru este de luni pana vineri, intre orele 09-17
ore suplimentare ce se recupereaza sau se platesc suplimentar

Oportunitatea de a lucra cu tehnologie de varf in domeniul vehiculelor electrice
Mediu de lucru dinamic si provocator
Oferim training si dezvoltare profesionala continua
Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta

Daca esti o persoana harnica, pasionata de tehnologie si dornica sa faca parte dintr-o echipa entuziasta, te invitam sa aplici pentru pozitia de mecanic trotinete electrice. Asteptam cu interes sa ne cunoastem si sa discutam mai multe despre cum poti contribui la succesul nostru.
Importator si distribuitor biciclete, tricicilete si vehicule electrice !

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024