Gratis

Tehnician instalatii termice - climatizare - electrice

Lpv Service Consult
2 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in service si mentenanta echipamente electrice, termice si/sau climatizare: rezidentiale si industriale
- studiile tehnice constituie un avantaj
- bune abilitati de comunicare si putere de convingere
- dorinta de a reusi

Descrierea jobului

- planifica si urmareste realizarea activitatii de service pe zona alocata
- gestioneaza portofoliul de clienti din zona pe care o administreaza
- intocmeste procese verbale si rapoarte aferente activitatii de service
- disponibilitate pentru activitate de teren

- experienta de peste 33 de ani pe piata serviciilor si echipamentelor termice – sanitare - climatizare din Romania si Germania
- orientata catre client
- ofera un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024