Publicat 13 Sep 2019 | Reactualizat 11 Oct 2019 | Expiră 14 Oct 2019

Mecanic si Lacatus

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata,cu simtul raspunderii, atenta la detalii, capabila sa lucreze in echipa.
Cunostinte tehnice, mecanice sau electrice constituie avantaj.

Descrierea jobului

-urmarirea programului de productie zilnic si colaborarea cu echipa de productie;
-operarea echipamentelor tehnice din atelierul de productie;
-controlul calitatii produselor.
-disponibilitate pentru program in 3 schimburi.

Beneficii:
-salariu atractiv in functie de calificare si experienta;
-tichete de masa;
-bonusuri lunare in functie de realizari.

Siba Packaging este o companie specializata in productia de pahare de carton, infiintata in anul 2013.

Expirat
Mecanic si Lacatus  -  SC SIBA PACKAGING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles