Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Mecanic Service - Electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta service minim 3 ani.
-Capabil sa citeasca documentatia tehnica.
-Dinamic

Descrierea jobului

Depanarea echipamente cu motoare termice

Transport asigurat
Tichete de masa
Prime

Descrierea companiei

AGENT TRADE SRL
Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:
1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Metabo( distribuitor exclusiv Romania),si alte echipamente industriale(pompe, compresoare, echipamente agricole, motopompe), marcile:Abac, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin, Grillo, etc.
2) unitate de productie si montaj, compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer), generatoare de curent si sudura, echipamente pentru constructii, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.

Expirat
Mecanic Service - Electromecanic  -  SC AGENT TRADE SRL