Mecanic - Productie

Manpower - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza Mecanic pentru un mare producator in domeniul alimentar situat in Clinceni.

Cerinte:
  • Studii medii de specialitate profil mecanic;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu un criteriu de eliminare;
  • Capacitate de analiza si atentie la detalii;
  • Comunicativ si spirit vessel;
  • Sa aibe toleranta ridicata la stres, atentie distributiva, indemanare;
  • Initiativa si seriozitate;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi si in weekend ;
  • Abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Sa pastreze in bune conditii sculele, dispozitivele, utilajele si aparatura de masura si control pe care le are in dotare;
  • a raspunda cu promptitudine la rezolvarea unor interventii accidentale;
  • Sa execute corect si la timp lucrarile de intretinere si reparatii ale utilajelor conform fiselor de revizie;
  • Sa manifeste grijă deosebită in mânuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
  • Asigură refacerea sau îmbunătăţirea capacităţii de funcţionare la parametrii corespunzători a tuturor echipamentelor şi subansamblelor utilajelor care sunt în atelierul mecanic pentru revizie sau reparaţie;
  • Sa evite lasarea fara supraveghere in timpul programului de lucru a masinilor si instalatiilor in functiune.
Alte informatii:
Oferta:
  • Salariu: 3000Net;
  • Tichete de masa 15lei/zi lucrata;
  • Spor de noapte;
  • Spor de weekend;
  • Ore suplimentare platite;
  • Transport gratuit.

Program:
  • Luni - Duminica;
  • 5 zile lucratoare - 2 zile libere;
  • 06-14/14-22/22-06.

Contact:
Ciprian Petre 0729.800.740
ciprian.petre@manpower.ro

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 1 aug. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos