Publicat 28 Mar 2019 | Expiră 28 Apr 2019

Mecanic pentru ansamblare de componente si echipamente

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte despre componente mecanice, hidraulice si electrice este un plus
Cunostinte in asamblarea si montarea de utilaje
Cunostinte in modul de utilizare si respectare a documentatiei tehnice si de control
Experienta in urmarirea parametrilor de functionare si de lucru a utilajelor si instalatiilor specifice activitatii
Initiativa de a participa cu operativitate la solutionarea eventualelor disfunctionalitati constatate
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
Persoana adaptabila si implicata, dornica de sarcini noi si proactiva

Descrierea jobului

Realizarea subansamblelor pentru produsul final
Realizarea produsului finit in termenul specificat in proiect si cu ajutorul documentatiei
Intocmirea documentatiei, verificarea si impachetarea produsului final
Flexibilitate in sarcinile de lucru, cat si atitudine pozitiva privind activitatea sa in cadrul companiei

Beneficii:
Oferim un salariu superior, plus bilete de masă (15 RON / zi de lucru)
Mediul de lucru pulsatoriu și internațional pentru dezvoltarea profesională ulterioară
O echipă tânără și motivată, cu structură ierarhică plană și un mod deschis și direct de comunicare
Sunt posibile beneficii de asigurări sociale și de sănătate
Posibilitatea unei prime anuale (al 13-lea salariu) aferentă performanței individuale

t-s-i.de Misch- und Dosiertechnik GmbH este o companie germana, una dintre companiile de top din industria producatoare de echipamente de mixare si dozare. Ingineria inovatoare a echipamentelor de lipire este activitatea noastră principală. Clienții noștri sunt lideri de piață în industrii precum construcția de vehicule și construcția de vehicule comerciale, construcția de sticlă și ferestre etc. Principala noastră hala de producție este situată în Cluj / România și e numită t-s-i.ro SRL. În această unitate oferim construcție de mașini și componente, mașini și asamblarea componentelor, producție CNC, producție de panouri electrice și dezvoltarea de software. Ca si companie internațională și în crestere, dorim să ne întărim echipa în România.
Dacă sunteți interesat să fiti parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți cererea dvs./CV-ul doamnei Adriana Paul, e-mail: info@t-s-i.ro. Pentru mai multe informații despre portofoliul de produse, vă rugăm să vizitați www.t-s-i.de. Mulțumim!
Echipa tsi

Expirat
Mecanic pentru ansamblare de componente si echipamente  -  t-s-i.ro