Gratis

Mecanic Moto

EST BIKE ADVENTURE SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de mecanic moto

Cunoștințe și abilități:

Experiență anterioară în domeniul mecanicii moto.
Cunoștințe despre motociclete și funcționarea lor.
Abilitatea de a diagnostica și repara o gamă largă de probleme mecanice și electrice.
Abilitatea de a utiliza scule și instrumente specifice.
Atenție la detalii și precizie în executarea lucrărilor.
Capacitatea de a respecta procedurile de siguranță și calitate.
Abilitatea de a comunica eficient cu clienții.

Calități personale:

Pasiune pentru motociclete.
Atitudine pozitivă și orientare către client.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Abilitatea de a învăța și de a se adapta la noile tehnologii.
Dorința de a se dezvolta profesional.
Seriozitate și responsabilitate.

Reprezinta un avantaj:

Permis de conducere categoria A.
Cunoștințe de limba engleză.
Abilitatea de a utiliza programe specifice de calculator.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Diagnosticarea și repararea problemelor mecanice și electrice ale motocicletelor.
Efectuarea reviziilor periodice conform manualului de service.
Înlocuirea pieselor uzate sau defecte.
Realizarea de reglaje ale motorului, suspensiei, frânelor și altor componente.
Respectarea standardelor de siguranță și calitate.
Oferirea de consultanță clienților cu privire la întreținerea motocicletelor.
Menținerea curățeniei și ordinii în atelierul de service.

Beneficii:

Salariu competitiv.
Program de lucru Luni - Vineri 9:00 - 18:00.
Posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta profesional.
Mediu de lucru modern și plăcut.
Oportunități de avansare în carieră.

Descrierea companiei

Descriere Est Bike Adventure

Est Bike Adventure este o companie din Constanța care se dedică aventurilor pe două roți. Oferă o gamă largă de produse și servicii pentru pasionații de motociclete

Vânzarea de motociclete

Dealer autorizat pentru branduri renumite precum Honda, Suzuki, Yamaha. Kawasaki si grupul Piaggio
Stoc bogat de motociclete noi
Gamă variată de biciclete pentru toate tipurile de teren și nevoi.

Vanzare de echipamente și accesorii:

Service și reparații:

Service autorizat pentru motocicletele Suzuki, Honda, Kawasaki și Yamaha si grupul Piaggio
Reparații pentru toate tipurile de motociclete.
Piese de schimb originale și aftermarket.
Buy-back pentru motociclete second-hand.

De ce Est Bike Adventure?

Experiență: Echipa Est Bike Adventure are o vastă experiență în domeniul motocicletelor și bicicletelor.
Pasiune: Angajații companiei sunt pasionați de sporturile pe două roți și sunt mereu gata să te ajute să alegi produsul sau experiența potrivită.
Profesionalism: Est Bike Adventure oferă servicii de înaltă calitate la prețuri competitive.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024