MECANIC INTRETINERE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati si competente necesare:
Cunoasterea tuturor instalatiilor mecanice si a modalitatilor de interventie in caz de avarii
Calitati excelente de comunicare interpersonala
Atitudine profesionala si proactiva
Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
Organizat si cu grad ridicat de responsabilitate

Educatie si experienta necesara:
Studii de specialitate: minim liceul / scoala tehnica profil mecanic
Experienţă: minim 3 ani in productie / exploatare utilaje.

Descrierea jobului

Remedierea oricaror deficiente semnalate de operatori si asigurarea functionarii in parametrii normali a tuturor utilajelor de pe linia de fabricatie.
Asigurarea mentenantei dispozitivelor si echipamentelor liniei tehnologice si a stocului de siguranta pentru piesele de schimb aferente.
Efectuarea reviziilor planificate la termenele stabilite si a reparatiilor neplanificate in cat mai scurt timp posibil.
Mentionarea in inregistrarile aferente a lucrarilor efectuate.
In cazul producerii unui accident tehnologic, avarie, calamitati, inlaturarea acestora si repunerea in functiune a instalatiilor.
Cunoasterea si respectarea instructiunilor privind sanatatea si securitatea muncii si situatiile de urgenta.
Asigurarea si mentinerea curateniei la locul de munca, purtarea echipamentului de protectie adecvat.
Executa si alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea companiei.
Asigură funcţionarea maşinilor, utilajelor şi a echipamentelor mecanice.

Beneficii:
Salariul motivant;
Decontarea transportului;
Asigurare in caz de accident 24h/24 , 7 zile/7;
Abonament la o clinica medicala privata;
Prima anuala in functie de performante;
Tichete de masa;
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos