Mecanic intretinere si reparatii utilaje

Otelinox SA - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Principalele sarcini si responsabilitati:

- Intretine/supravegheaza/inspecteaza functionarea echipamentelor la liniile tehnologice, poduri rulante, subsoluri hidraulice;
- Asigura reparatia oricarui utilaj sau echipament (reductoare, pompe centrifugale, pompe si echipamente hidraulice, sisteme de ungere, ventilatoare, instalatii de dozare si manipulare acizi, lagare si cuplaje, organe de masini);
- Participa la reviziile lunare ale liniilor tehnologice, cat si in activitatile de modernizare ale acestora;
Activitatea se desfasoara in 3 schimburi (grafic de lucru), reprezentand lucru in subsoluri hidraulice, sol si la inaltime (aviz medical), cu interventii in regim de urgenta privind eliminarea defectelor, atat pe parcursul programului de lucru, cat si in afara acestuia (ore suplimentare), atunci cand se impune;
Constituie avantaj:
- experienta in domeniu, precum si in interventiile asupra podurilor rulante.

Compania ofera:
Oportunitati de training, dezvoltare cariera;
Tehnologii si echipamente performante;
Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Din 1997, pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH - filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 94,26% din capital social al OTELINOX. Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022