Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 22 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

MECANIC INTRETINERE PRESE INJECTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa ne marim echipa, drept urmare cautam mecanici intretinere si reparatii utilaje in atelierul de injectie.

Cerinte :

  • Experienta in intretinere masini industrial Engle
  • Experienta de minim 3 ani in productie
  • Absolvent liceu de profil ( electromecanic/automatizari) sau calificare in domeniu
  • Cunostinte pneumatice, hidraulice
  • Experienta profesionala cu echipamente de precizie

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Executa lucrari de reparatii mecanice
  • Efectueaza activitati de optimizare a masinilor si uneltelor
  • Identifica si analizeaza defectiunile si remediaza
  • Intocmeste planuri de mentenanta si lista pieselor de schimb
  • Asigura mentenanta corectiva si preventiva a echipamentelor de productie, prese periferice si alte echipamente din fabrica.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Contract individual de munca pe durata nedeterminata
  • Prime cu ocazia sarbatorilor Pascale si de Craciun

WIRQUIN Group are sediul în Franța și pe plan international prin 10 filiale ale sale. Grupul produce accesorii sanitare pentru băi, toalete și bucătării. O afacere de familie, fondată în 1977, Wirquin a continuat să crească, iar în 2013 a ajuns la o cifră de afaceri de peste 125 de milioane €, generat de 1.400 de persoane conduse de valorile companiei: spirit de echipa, performanță, determinare și mândrie. Întotdeauna cu idei inovative, Grupul proiectează în fiecare an produse noi pentru facilitarea vietii cotidiene individuale.

Expirat
MECANIC INTRETINERE PRESE INJECTIE  -  WIRQUIN ROMANIA