Publicat 29 Ian 2020 | Reactualizat 28 Feb 2020 | Expiră 29 Feb 2020

Mecanic intretinere / mentenanta utilaje.

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Mecanic intretinere/mentenanta utilaje.

Locatie: sediul este pe centura Bucuresti, localitate. Mogosoaia
Cerinte:
– Calificare in domeniul electromecanica, mecanica, hidraulica, etc;
– Experienta minim 1 an;
– Dorinta de lucru in mediu stabil, pe termen lung ;
– Cunostinte de scheme si instalatii electrice, cunostinte mecanice si hidrulice;
Permis categoria B
Autorizatia ISCIR pentru stivuitorist reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Descriere:
Mentinerea echipamentelor in parametrii optimi de functionare;
Realizarea lucrarilor de intretinere şi reparatie a echipamentelor;
Remedierea in cel mai scurt timp a defectiunilor aparute.
Verifica buna functionare a echipamentului .
Program de lucru: 168 ore/luna , 5 zile /sapt.
Pachet salarial atractiv;
Exista un program de formare si integrare complet oferit de angajator.
Contractul de munca pe perioada nedeterminata

STROYRENT se ocupă cu activitatea de închiriere de echipamente din 2006 și servește în prezent peste 25 000 de clienți. Compania Estoniană, este cu siguranță un lider pe piața Bulgară, acoperind cel mai mare sortiment de echipamente pentru construcții rezidențiale și de infrastructură, industrie, de producție, gestionarea evenimentelor, reparații și activități de curățare. Cu 13 birouri în cele mai mari orașe din Bulgaria și peste 150 de specialiști bine pregătiți, obiectivul nostru este să răspundem cererii și așteptărilor în continuă creștere a clienților noștri, demonstrând servicii profesionale și nivel înalt de competențe.
În vederea extinderii în continuare a afacerii noastre în România, suntem în prezent în căutarea unui specialist motivat, ambițios și de încredere care să se alăture echipei filialei noastre STROYRENT SRL

Expirat
Mecanic intretinere / mentenanta utilaje.  -  StroyRent Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles