Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Mecanic hidraulica

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Auto / Echipamente, Service / Reparatii

Candidatul ideal

Absolvent cu studii medii avand calificarea de mecanic, cu cunostinte solide de hidraulica si pneumatica.
Trebuie sa stie sa citeasca scheme hidraulice si pneumatice.
Cunostinte de masurare cu aparate de masura de tip subler, micrometru.
Specializat in montaj de circuite hidraulice, formare de conducte, sertizare de furtunuri hidraulice, instalare de pompe de vacuum.
Bune cunostinte de mecanica, in special cuplare de transmisii, montaje cuplaje elastice, cardane etc.
Disponibilitate de lucru pentru program prelungit.
Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

Obligatoriu - efectuarea unei perioade de proba.

Beneficii:
Salariu net 4700 Lei (1000 Euro) pentru program de 8 ore + bonus pentru ore suplimentare;
Formare si perfectionare de lucru, in regim international;
Transport gratuit la locul de munca;
Mediu de munca curat si bine organizat;
Prime pentru operatiuni speciale;

EUROBODY HYDRAULICS este o companie fondata in Februarie 2015 avand capital integral romanesc ce are domeniu de activitate constructia de caroserii industriale grele. Executia echipamentelor este realizata la standarde europene iar experienta personalului este de peste 15 ani.

Construim atat caroserii simple (bene basculabile, platforme transport, stropitori stradale) cat si complexe, adaptate fiecarui client pentru lucrari specializate, de nisa (ateliere de monitorizare si raspuns in cazuri de urgenta, masini de pompieri, nacele linii cale ferata, interschimbabile, s.a.m.d).

Mecanic hidraulica  -  Eurobody Hydraulics S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles