Publicat 14 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 13 Nov 2019

Mecanic / Electrician

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Service / Reparatii, Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

Mecanic ( Instalator )

- Nivel educatie: liceu sau școală profesionala
- Minim 3 ani de experiență profesionala practica în servicii industriale-reparatii-intretinere-montaj / masini-utilaje / masini de ridicat / lacatuserie / instalatii industriale / structuri metalice
- Abilitatea de a lucra la înălțimi
- Permis de conducere categoria B
- Cunoașterea limbii române și eventual engleza

Cerințe suplimentare:
- Autorizatie de operare stivuitor furci / telehandler
- Autorizatie de operare platforme mobile autopropulsate
- Autorizatie de operare macara pod rulant
- Autorizatie legator sarcina

Electrician

- Minim 3 ani de experiență profesionala practica în intretinere-montaj-reparatii instalații electrice de tensiune joasa si medie
- Cunostinte / experienta in domeniul automatizarilor

Cerințe suplimentare :

Descrierea jobului

BENEFICII:

- Salariu atractiv si corect
- Mediu de lucru profesionist, companie dinamica multinationala
- Oportunitati considerabile de lucru in EU

Compania BECK & POLLITZER presteaza servicii industriale in Europa avand o experienta profesionala de 150 de ani.
Specificul serviciului nostru sunt fabricile, echipamentele, linile de producție, instalari si relocari national si international, mutari, transport, modificare si intretinere, asistenta tehnica si Management de Proiect.

Mecanic / Electrician  -  Beck&Pollitzer Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles