Gratis

Mecanic camion

SC WOLF RECRUIT RO SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

Experienta ca mecanic camioane
Experienta in repararea defectunilor care apar la sistemul electric, pneumatic sau hidraulic
Permis de conducere cat. B
Limba Engleza la nivel conversational
Disponibilitate pentru relocare in Olanda

Capacitate de invatare
Concentrat pe rezultate
Bune abilitati de comunicare
Disciplinat si concentrat
Entuziast si bine motivat

Descrierea jobului

Ca mecanic, esti responsabil de efectuarea tuturor lucrarilor de reparatii, intretinere, revizii si modificari necesare intregului parc auto format din camioane. Cauti un loc de munca variat in care sa lucrezi cu motoare mari si grele, trenuri de rulare complicate, componente electronice complexe si echipamente de diagnosticare moderne?

Iti asiguram transport local, cazare si asigurare medicala. Plata salariului saptamanal, contract de munca olandez legal si sprijin pe tot parcursul sederii.

Wolfrecruit este o agentie de ocupare a fortei de munca in domeniu Agricol, Productie, Transport, Logistica si IT cu sediul in Olanda si Romania. Recrutam, selectam si angajam personal calificat si necalificat pentru partnerul nostru in Olanda.

www.wolfrecruit.com

Aplica IMEDIAT, iar unul dintre colegii nostri te va contacta in cel mai scurt timp posibil!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024