Gratis

MECANIC AUTO

SC NASICOM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii/postliceale
Calificare profesionala in domeniu
Cumostinte de mecanica rapida (diagnoza computerizata,revizii,articulatii,franare,mentenanta si geometrie roti)
Experinta in service auto (minim 1 an)
Abilitatea de a lucra in echipa
Seriozitate,punctualitate,responsabilitate pentru sarcinile si atributiile din fisa postului

Descrierea jobului

Executa operatii de intretinere si reparatie la autovehicule rutiere.
Sa ofere o solutie optima din punct de vedere tehnic, calitativ ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃si economic.
Trebuie sa dea dovada de operativitate, sa aiba o buna colaborare cu clientii si sa ofere sfaturi competente In domeniul mentenantei autovehiculului.

Oferim :
-loc de munca stabil
-salariu atractiv in functie de obiectivele realizate

Suntem prezenti in domeniul reparatiilor auto cu o unitate service moderna,autorizata RAR,multimarca din anul 2003
Service-ul este dotat cu elevatoare,stand directie,stand frana,analizor gaze,opacimetru,aparat de incarcare freon,testere de diagnoza,etc.
Efectuam lucrati specifice de reparatii mecanice,electrice,motor,transmisie si mentenanta auto pentru autoturisme si autoutilitare (revizii,articulatii,suspensii,frane,motoare,cutii de viteza,ambreiaje,distributii,diagnoza auto-testare computerizata,etc)
Oferim solutii simple si eficiente de reparatii atat la componente cat si la manopere.
Profesionalismul reprezinta capitalul cel mai important in demersul nostru de a ne diferentia in piata.
Publicat 19 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 18 Iun. 2024