Gratis

Mecanic auto

EDS AUTO

Candidatul Ideal

Cerinte:

•Cunostinte tehnice in domeniul auto;
•Corectitudine, implicare, initiativa, punctualitate;
•Abilitatea de a lucra in echipa;
•Persoana ambitioasa;
•Seriozitate, dorinta de munca, punctualitate, orientare spre dezvoltare profesionala.

Reprezinta avantaje:
•Experienta pe un post similar de mecanic auto.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Analizeaza starea tehnica a autovehiculului;
• Identifica problemele si propune solutii pentru rezolvarea lor;
• Efectueaza operatiile de reparatii necesare;
• Verifica rezultatul interventiei si preda autoturismul;
• Intretine ordinea si curatenia postului de lucru.

Beneficii:
•Contract de munca;
•Mediu de lucru prietenos si competitiv;
•Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si motivata;
•Cursuri si training-uri de dezvoltare profesionala;
•Conditii de lucru foarte bune: post de lucru propriu, echipat complet;
•Pachet salarial motivant cu bonusuri de performanta lunare;
•Tickete de masa;
•Asigurare medicala la o clinica privata.

Service autorizat RAR, multibrand, si-a propus inca de la infiintare sa ofere o alternativa dealerilor existenti pe piata. Suntem pasionati in ceea ce facem, politica noastra are ca principii de baza deschiderea fata de client, calitatea serviciilor oferite si mentinerea unor preturi competitive
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024