Publicat 22 Feb 2021 | Reactualizat 22 Mar 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Mecanic auto

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Certificat de calificare in meseria de mecanic auto
Minimum 3 ani experienta intr-un post similar
Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza
Abilitati de lucru individual si in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie
Executa reparatia pe baza devizului si a documentatiei si urmareste finalizarea ei
Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare
Efectueaza reparatii in regim de depanare pe traseu sau la sediul clientului

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Sistem de bonusare
Training permanent
Mediu de lucru profesionist
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

Descrierea companiei

TH Trucks – importator DAF in Romania

TH Trucks, parte a Turbo's Hoet Group, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

Expirat
Mecanic auto  -  TH TRUCKS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles