Mecanic, Auto Network International

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 6500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Salariu fix intre 5500-6500lei+ posibilitate bacsis 1000-3000lei
  • Profesionist, Interesat dе calitate,
  • Capabil să lucreze independent;
  • Bine organizat;
  • Comunică bine cu clienții și colegii;
  • Orientat către servirea clienților;
  • Bun om dе echipă, ajută, colaborează bine.
  • Calificări: calificări relevante în domeniu;
  • Experiență: minimum 5 ani, în activități de mecanica auto.

Descrierea jobului

  • Reаlizarеа în bune condiții a lucrărilor dе mecanicа gеnerаlа (schimb distributii, reparatii motoare, schimb ambreiaje), întrеținеrе și reparаții а аutovеhiculеlor (cаlitаte ireprosabila, timp scurt, interacțiune profesionistă cu clienții);
  • Asigurarea satisfacției, loialității și a dorinței de recomandare a clienților;
  • Organizarea propriilor resurse și activități;
  • Cooperarea și lucrul împreună cu colegii din cadrul companiei;
  • Respectarea normelor de securitate a muncii și PSI.

Program lucru. Luni-Vineri 8:30-:18:00.
Program scurt: Sambata: 8:30-15:00 (se lucreaza 1 sambata, urmatoarea libera).

Companie intr-o continua imbunatatire, dezvoltare si perfectionare, desfășoarăm activități de service auto și vânzare de piese de schimb auto. În vederea susținerii planurilor noastre de dezvoltare suntem în căutarea unui coleg capabil și profesionist care să acopere cu succes responsabilitățile poziției de Mecanic Auto (București).
Oraș: București
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022