Publicat 09 Ian 2020 | Reactualizat 16 Ian 2020 | Expiră 08 Feb 2020

Mecanic auto full time in Marea Britanie

2 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

candidatul trebuie sa posede cunostinte generale de mecanica auto,sa aiba macar 2 ani de experienta lucrati in domeniul service auto,sa poata face constatari,sa poata da diagnostice si citi testere,sa fie comunicativ si dornic de a invata si dobandi noua experienta in acest domeniu. sunt necesare cunostinte medii de limba engleza in special vorbitcitit

Descrierea jobului

activitatea se desfasoara intr un service auto de ultima generatie,cu 5 rampe si camera de vopsit. se lucreaza intr un mediu curat cu un staff bine organizat si cu pauze prestabilite si program fix de lucru de 8 ore de luni pana vineri! se ofera contract full time pt 38.5 ore pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare remunerate extra! contractul initial se semneaza pt salariul de 25000 lire pe an cu concedii,contributie pt pensie si sanatate platite de angajator!

transport systems western ltd este un service de traditie infiintat in urma cu 40 de ani,in zona industriala a orasului yeovil,somerset,uk, si care s a tot dezvoltat si si a marit numarul de clienti de a lungul deceniilor! volumul de lucru a crescut simtitor in raport cu gradul de multumire al clientilor nostri de a lungul anilor!

Mecanic auto full time in Marea Britanie  -  transport systems western ltd

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles