Master Data Assitant

British - American Tobacco (Romania) Investment S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii medii;
  • Cel putin un an de experienta intr-o pozitie care presupune operarea cu baze de date;
  • Aptitudini bune de operare PC;
  • Experienta de lucru in platformele ERP (SAP).
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Creeaza / mentine informatii specifice Master Data in sistemul ECC/NEO Portal pentru codurile noi (de produs finit, semifabricate, materiale, frunze, sosuri & arome);
  • Creeaza etichete pentru cartuse / bax-uri, pentru produsele nou introduse , obtine si inregistreaza aprobarea etichetelor in fisierele specific
  • Creeaza / mentine informatii specifice Master Data in sistemul ECC/NEO Portal pentru codurile noi de timbre

British American Tobacco (www.bat.com) este o organizaţie globală lider pe piaţă cu o istorie consacrată cu un viitor promiţător şi dinamic. Multumita angajaţilor noştri am continuat să ne dezvoltăm şi să depăşim aşteptările într-o piaţă foarte complexă şi plină de provocări.

Scopul nostru este sa devenim cea mai de succes companie din industria tutunului în toate pieţele noastre prin furnizarea de produse excelente; oferind încrederea şi responsabilitatea aşteptate de la mărcile de consum global.

Dacă aveţi talentul şi motivaţia să fiti parte din acest succes veţi descoperi că suntem interesati sa va sustinem in atingerea potenţialului dvs. maxim.

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.