Publicat 03 Aug 2019 | Reactualizat 05 Aug 2019 | Expiră 12 Aug 2019

MASEUZA CU EXPERIENTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta obligatorie pe un post similar de minim 3 ani;
- sudii superioare finalizate;
- studii de specialitate in domeniul terapiilor corporale, masaj.
- aspect fizic placut, ingrijit;
- bune abilitati de promovare, vanzare de produse si servicii;
- seriozitate, flexibilitate, amabilitate, politete, comunicare si deschidere catre client;
- dorinta de a invata lucruri noi;
- bune cunostinte despre normele de igiena;
- atentie la detalii.

Descrierea jobului

- efectuarea terapiilor de slabire, remodelare corporala, relaxare cu aparatura de ultima generatie (criolipoliza, lipoliza);
- efectuarea masajelor manuale, a impachetarilor.
- intocmirea fiselor de tratament ale clientelor;
- responsabilitati legate de receptie: primire cliente, programari, incasari, rapoarte si evidente solicitate de manager, informatii clare si corecte oferite clientelor;
- vanzarea de servicii si produse in cadrul clinicii;
- promovarea serviciilor si produselor disponibile in clinica;
- respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- respectarea regulamentului intern al companiei.

BENEFICII:
- participarea la training-urile realizate de companie;
- contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;
- pregatire profesionala continua;
- integrarea in cadrul unei echipe de profesionisti;
- conditii de munca excelente;
- salariu + bonusuri in functie de vanzari si performanta.
-locatie centrala

Descrierea companiei

"Frumusetea vine din interior"

AESTHETE este un nou concept pe piata romaneasca care combina Tratamentele de Frumusete de ultima ora cu Nutritia si Dezvoltarea Personala care impreuna garanteaza succesul interventiilor din Clinicile noastre.

Privim dincolo de limitele fizice ale corpului uman si impreuna cu cele mai Noi Tehnologii si Echipa de Top Profesionisti vom oferi clientilor tratamente personalizate care vor spori efectul rezultatelor prin metodele de detoxifiere asociate fiecarui tratament care vor accelera regenerarea.

Expirat
MASEUZA CU EXPERIENTA  -  Roiboos Garden SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles