Publicat 02 Mai 2019 | Expiră 02 Iun 2019

Maseur/ Terapeut corporal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este sociabil, plăcut și entuziast. Comunică ușor și profesionist, fiindu-i ușor să se adapteze standardelor și regulilor companiei.
Maseurul/ Terapeutul corporal este responsabil pentru oferirea catre
oaspeti a masajelor si tratamentelor corporale precum si a recomandarior de ingrijire corporala, in concordanta cu politicile si procedurile Centrului Fericirii.

Descrierea jobului

Responsabilitatile maseurului/ terapeutului corporal din Centrul Fericirii
sunt:
- realizarea terapiilor conform programarilor si protocoalelor de lucru ale
Centrului Fericirii
- respectarea politicilor Centrului Fericirii, oferind serviciile cu maximum
de profesionalism, in conformitate cu procedurile standard
- comunicarea cu clientii intr-o maniera politicoasa si consultativa
- intampinarea, conducerea si orientarea clientilor in incinta centrului,
realizarea consultatiei si a fisei personale de evaluare a nevoilor, oferirea
recomandarilor individualizate de terapii si produse
- oferirea de informatii despre pachetele, serviciile, produsele si ofertele
speciale

Beneficii:
- salariu fix + bonusuri
- training-uri constante
- mediu de lucru de crestere si performanta

"Centrul Fericirii" este primul centru de transformare integrativă în care orice om poate să-și îndeplinească un obiectiv personal sau/și profesional sau să-și rezolve o situație de viață pentru evoluția sa.

Cum facem asta?

- prin pachete integrative de transformare;

- prin sesiuni specifice susținute de specialiști ca: nutriționiști, medici, fitoterapeuți, biofeedback terapeuți, psihoterapeuți, coachi, psihologi, fiziokinetoterapeuți

- prin workshop-uri/training-uri/cursuri de dezvoltare și formare;

- prin servicii pentru fizic: exerciții fizice, masaj, remodelare corporală, înfrumusețare, detoxifiere;

- prin produse sănătoase: suplimente alimentare naturale și bio, cosmetice bio;

- prin mediu de suport;

- prin evenimente de informare și socializare;

Credem ca fiecare om poate să evolueze continuu și să obțină împlinire personală prin maximizarea și atingerea potențialului integrat între toate ariile vieții.

Expirat
Maseur/ Terapeut corporal  -  Centrul Fericirii