check_circle

Job verificat

|Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

MARKETING SPECIALIST

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, adaptabila, cu urmatoarele aptitudini:

  • experienta intre 1 - 3 ani
  • simt estetic, creativitate, atentie la detalii, atentie distributiva;
  • excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • capacitate organizatorica;
  • implicare, entuziasm si dorinta de success;
  • capabil sa lucreze sub presiune la mai multe task-uri simultan pentru respectarea deadline-urilor;
  • finalizarea sarcinilor, acuratete in intocmirea documentelor;
  • colegialitate, profesionalism;
  • cunostinte avansate operare PC;
  • abilitati de comunicare in limba engleza obligatoriu.

Descrierea jobului

  • alcatuirea strategiei de promovare a ofertelor agentiei, in mediul on-line (e-mail, Facebook, Google);
  • demararea campaniilor offline (tranzit, outdoor mesh, digital signage, print-uri, materiale promotionale etc) pentru agentie sau pentru parteneri.
  • setarea campaniilor de e-mail marketing conform obiectivelor agentiei si implementarea lor,