Gratis

Marketing Manager

SHC

Candidatul Ideal

Căutăm un Marketing Manager care să contribuie la crearea și promovarea unor experiențe memorabile pentru oaspeții din cele 7 restaurante din grupul SHC. Avem nevoie de o persoană creativă, inovativă, dar și orientată către rezultate, care să se ocupe de actualizarea și implementarea strategiei de marketing.

Ce ne dorim de la tine?
  • atitudine pozitivă și orientare pe soluții și rezultate
  • integritate și fermitate
  • abilități excelente de comunicare și atenție sporită la detalii
  • abilități de prioritizare, planificare, organizare și coordonare
  • dorința de continuă dezvoltare personală și profesională
  • cunoștințe solide de marketing (atât offline cât și online)
  • studii superioare
  • experiență pe o poziție similară de minim 3 ani
  • cunoașterea limbii engleze la nivel avansat

Descrierea jobului

Ca Marketing Manager, principalele tale responsabilități sunt:
  • actualizarea și implementarea strategiei de marketing pentru cele 7 restaurante din grup
  • definirea și gestionarea bugetului pentru activitățile de marketing
  • identificarea și coordonarea furnizorilor
  • monitorizarea și analiza rezultatelor campaniilor de marketing

Beneficii:
  • Faci parte dintr-o echipă activă, dornică de învățare și evoluție
  • Lucrezi într-un mediu destins și profesionist, unde învățarea și susținerea sunt elemente de bază
  • Ai parte de stabilitate și securitate financiară
  • Beneficiezi de reduceri în toate restaurantele din grup
  • Ai acces la traininguri pentru dezvoltarea ta profesională
  • Primești bonusuri în funcție de atingerea obiectivelor

SHC este grupul de restaurante din care fac parte următoarele 7 localuri:

NOR - Sky Casual Restaurant - www.norbucharest.ro
Vacamuuu - https://vacamuuurestaurant.ro/
18 Lounge - www.18lounge.ro
Cișmigiu Bistro La Etaj - www.cismigiu.ro
Stadio Universitate, Herăstrău, Unirii - www.stadio.ro

Mai multe despre noi găsești pe www.stadiohc.ro

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024