MARKETING MANAGER (jocuri de noroc online)

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profil candidat:
Studii superioare in domeniu;
Minimum 3 ani experienta ;
Limba engleza nivel mediu / avansat;
Persoana organizata, orientata catre rezultate;
Capacitate de prioritizare ;
Atentie distributiva;
Inteligenta rmotionala, empatie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Elaborarea planului de marketing si propunerea bugetului in vederea sustinerii acestui plan;
- Planificarea, implementarea, monitorizarea, optimizarea si evaluarea rezultatelor campaniilor de marketing;
- Implementarea strategiilor de comunicare;
- Identificarea si propunerea de noi canale de comunicare si promovare in conformitatea cu legislatia in vigoare;
- Coordonarea actiunilor de cercetare a pietei , de satisfactie a clientilor;
- Supervizarea crearii contentului pentru canalele social media;
- Monitorizarea si analizarea actiunilor de marketing desfasurate de catre concurenta;
- Gestionarea contractelor din sfera de activitate
- Dezvoltarea politicii de fidelizare a clienților existenți;
- Coordonarea echipei.
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos