Marketing & costumer care consultant

Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2500 - 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este pasionat de marketing si promovare in mediul online si offline, vine cu idei noi de promovare cat mai diferite si ancorate in realitate, isi doreste o cariere in domeniul marketingului pe termen lung cu posibilitate de a coordona un departament intreg in viitor.

Descrierea jobului

Punem la dispoziție condiții moderne pentru un birou cozy în cadrul departamentului de marketing și costumer care

Dacă ești din Cluj Napoca sau Satu Mare și îți dorești un job in domeniul turismului pe zona de marketing și costumer care, atunci poți aplica pentru postul nostru care implică următoarele responsabilități, în cadrul companiei Cabane si Pensiuni , Marketing Travel și Paralela 45

Cerințele jobului :

Cunoștințe de marketing online - Facebook, Instagram, Tik Tok, Google, Canva

E-mail marketing - Mailchimp

Constituie avantaj cunoștințele de Wordpress

Sociabil/ă, disponibil/ă pentru deplasări, organizat/ă

Dispus/ă la colaborare pe termen lung și cu dorința de dezvoltare continuă precum și adaptarea la trendurile din piață

Studiile sau experiența în domeniul turismului este de asemenea un punct forte pentru candidat/ă

Oferim :

Mediu de lucru modern și salariu parte fixă plus posibilitate de bonusuri în funcție de obiectivele atinse

Posibilitatea de a călătorii în funcție de interesele de promovare ale companiei

Posibilitate de dezvoltare și avansare în viitor ca și coordonator departament

Dacă ți-am stârnit interesul trimite cv-ul tău , iar pe cei selectați îi vom invita la un interviu

HORUS TOUR SRL, este detinatoarea brandurilor Paralela 45 Satu Mare, Paralela 45 Baia Mare, Cabanesipensiuni.ro si Marketing Travel.

Compania cu peste 8 ani vechime are affaceri in domeniul turismului si marketingului turistic, avand departamente atat de turism intern, exetern, de business precum si produse de nisa cum ar fi cabanele si pensiunile prezente pe siteul cu acelasi nume.

Compania se afla intr-o dezvoltare continua la nivel national urmand ca in urmatoarea perioada sa depaseasca si granitele Romaniei.

Compania isi desfasoara activitatea fizica in momentul de fata in orasele Satu Mare, Baia Mare si Cluj Napoca.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022