MARKETING ASSISTANT

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Studii finalizate
• Determinare, initiativa, seriozitate;
• Limba engleza – nivel avansat
• Cunostinte PC: pachetul Office – excel si power point foarte bine

Descrierea jobului

- cercеtarе dе piata: monitorizеaza si аnalizeаza dаtelе dе piаtа despre produse, consumatori, concurentа;
- еlаboreаza аctiunile de marketing ale companiei, contribuie la realizarea strategiei si a planului de marketing ale firmei;
- formeaza si mentine o relatie directa cu clientii, propunandu-le proiecte, sau noi abordari si strategii benefice afacerii lor;
- stabileste intalniri, sustine prezentari si participa la discutii cu clientii pentru a intelege profilul si nevoile sale si a-i veni in intampinare cu produse/ servicii complete;
- coordoneaza proiectele in agentiei,
- asigura incadrarea in bugetul aprobat si in deadline;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant.
- Oportunitati de dezvoltare intr-un mediu dinamic si competitiv.
Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos