Gratis

Manipulant

S.C. Dobrogea Biscuit S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii medii (minimum 8 clase absolvite);
- experienta anterioara in munca de depozit (daca este cazul);
- atent la detalii;
- abilitati matematice de baza; atentie distributiva, corectitudine; seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
- fara antecedente penale.

Descrierea jobului

- descarcarea si/sau incarcarea marfurilor in/din autovehiculele de livrare
- manipularea şi aşezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente şi termenul de valabilitate, manual, cu ajutorul transpaletei;
- participă la inventarierea marfurilor din gestiune;

Dobrogea Biscuit SRL este unul dintre jucătorii importanţi şi cu tradiţie în fabricarea biscuiţilor. Diversitatea, calitatea premium a produselor, designul plăcut al ambalajelor cu scopul de a satisface cele mai rafinate preferinţe ale consumatorilor reprezintă atu-urile biscuiţilor Dobrogea, facand posibila vanzarea acestora pe piata interna si externa cu succes.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024