Gratis

Manipulant marfa

Total Electric

Candidatul Ideal

Cerinte:

Studii medii (liceul absolvit)

Experienta pe o pozitie similara, – constituie avantaj

Experienta in domeniu electric/tehnic- constituie avantaj

Seriozitate

Bun organizator, ordonat, responsabil

Spirit de echipa dezvoltat

Descrierea jobului

Participa activ la recepția mărfurilor sosite de la furnizori, precum si la pregătirea comenzilor pentru clienți;

Participa ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈la aranjarea marfurilor in depozit

Manipularea marfurilor voluminoase sau fragile se face cu utilaje de ridicat.
eneficii

Pachet salarial atractiv

Tichete de masa

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica

Program de luni pana vineri - 08.00-17.00

Importator şi distribuitor de materiale electrice. Furnizor de solutii complete pentru instalaţii interioare şi exterioare, instalaţii de forţă, iluminat si ventilaţie.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024