MANIPULANT MARFURI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii generale/medii;
  • Flexibilitate in privinta lucrului in schimburi;
  • Atentie la detalii, organizare, responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor;
  • Atitudine pozitiva, spirit de echipa;
  • Disponibilitate pentru munca fizica/efort fizic.

Descrierea jobului

  • Este responsabil de activitatea de depozitare, stocare, aranjarea marfurilor din depozit, curatenie;
  • Se ocupa de incarcarea / descarcarea camioanelor cu materii prime si produs finit conform instructiunilor de lucru;
  • Este responsabil cu alimentarea cu materii prime a posturilor de lucru si a echipamentelor din zona de productie;
  • Executa transferul de produse intre productie si zona de depozitare si este responsabil de corectitudinea activitatilor intreprinse;
  • Executa activitatile 5S in zona de depozite;
  • Participa la procesele de inventariere.

Oferim:
  • Beneficii extra-salariale: tichete de masa, prime anuale de sarbatori (Paste, Craciun)
  • Specializare la locul de munca (cursuri gratuite pentru obtinerea atestatului de stivuitorist);
  • Asigurare transport din Ploiesti, Tatarani;
  • Festivităţi la locul de muncă (Family Day, Petrecere Craciun, Ziua Sanatatii);
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată, ore suplimentare plătite;
  • Siguranţă, stabilitate, munca nesezonieră pe termen lung;
  • Condiţii curate de muncă, hale fără poluanţi.

Compania noastra este membra a grupului Nolato. Fabrica din Romania produce componente din plastic si este situata in parcul industrial DIBO din Negoiesti.
Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos