Manipulant marfuri

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau, companie multinationala din industria Automotive, pentru fabrica din Craiova,

MANIPULANT MARFURI

Responsibilities:

Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru;

Aranjarea marfurilor in depozit;

Sortarea pieselor.

Candidate Profile:

Studii medii;

Cu/fara experienta;

Atentie la detalii;

Seriozitate si implicare;

Disponibilitate de a lucra in ture.

Beneficii:

Salariu atractiv;

Tichete de masa;

Bonusuri anuale;

Spor de noapte si ore suplimentare.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022