Gratis

Manipulant marfuri si Stivuitorist, Brasov

Schenker Logistics Romania

Candidatul Ideal

  • Muncitor necalificat / calificat - experiența într-un depozit de logistica se consideră un avantaj;
  • Cunoștințe solide în domeniul logisticii;
  • Persoană dinamică și responsabilă;
  • Pt Stivuitorist - atestat ISCIR;
  • Program de lucru: luni-vineri, 8:30 - 17:00.

Descrierea jobului

Responsabilităti
  • Participarea activă la încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit;
  • Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucțiunilor primite;
  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
  • Respectarea procedurilor operaționale la nivel de depozit;
Pt Stivuitorist:
  • Atestat ISCIR;
  • Experienta anterioara constituie un avantaj - experienta stivuitor lame frontale/laterale.

Beneficii:
  • Bonus de performanță;
  • Tichete de masă;
  • Acces la traininguri - în funcție de aplicabilitatea în activitățile zilnice;
  • Abonament Bookster;
  • Pachet - discount la furnizorii Schenker;
  • Evenimente dedicate angajaților.

At DB Schenker, you are part of a global logistics network that connects the world. A network that allows you to shape your career by encouraging you to contribute and truly make a difference.

With more than 74,500 colleagues worldwide, we welcome diversity and thrive on individual backgrounds, perspectives and skills. Together as one team, we are Here to move.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024