Gratis

Manipulant Marfuri - Giurgiu-Portului

Schenker Logistics Romania

Candidatul Ideal

DB Schenker Logistics angajează Manipulant mărfuri pentru depozitul din Giurgiu - Portului.

Cerințe:
  • Muncitor necalificat / calificat - experiența într-un depozit de logistica se consideră un avantaj;
  • Cunoștințe solide în domeniul logisticii;
  • Persoană dinamică și responsabilă;
  • Program de lucru: luni-vineri, 7:30 - 16:00.

Descrierea jobului

Responsabilităti:
  • Participarea activă la încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit;
  • Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucțiunilor primite;
  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
  • Respectarea procedurilor operaționale la nivel de depozit.
Beneficii:
  • Bonus de performanță;
  • Tichete de masă;
  • Acces la traininguri - în funcție de aplicabilitatea în activitățile zilnice;
  • Abonament Bookster;
  • Pachet - discount la furnizorii Schenker;
  • Evenimente dedicate angajaților.

At DB Schenker, you are part of a global logistics network that connects the world. A network that allows you to shape your career by encouraging you to contribute and truly make a difference.

With more than 74,500 colleagues worldwide, we welcome diversity and thrive on individual backgrounds, perspectives and skills. Together as one team, we are Here to move.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024