Gratis

Manipulant marfa

Diaplast Production S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Atentie si meticulozitate
- Eficienta si seriozitate
- Intelegerea si respectarea instructiunilor de lucru
- Bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitati cheie:

- Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite
- Verificarea mărfurilor sosite în depozit
- ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Ajuta la pregătirea mărfurilor pentru expediere
- Asigura organizarea paletilor si a materialelor reciclabile (carton, culee, rebuturi, etc.)
- Asigura curatenia pe platforma si imprejurimile firmei

Program de lucru 8 ore/zi
- Spor de fidelitate
- Orele suplimentare platite conform legii
- Prima Paste/Craciun/1 iunie/8 Martie
- Oferim masa calda la pranz
- Cadouri de Craciun
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024