Gratis

Manipulant marfa depozit

Mit Clima Distribution S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte pozitie:
Experienta de munca in depozit reprezinta un avantaj;
Atitudine pozitiva;
Rezistenta la stres;
Capacitate lucru in echipa;
Minim 8 clase finalizate;
Atent la detalii;
Abilitati matematice de baza;
Abilitati de lucru in echipa;
Seriozitate, cinste, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Receptia si verificarea mărfurilor sosite în depozit;
Aranjeaza marfa in depozit;
Pregateste produsele in cantitatea si din lotul indicat ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂pe lista de pregatire, de la primul pana la ultimul cod;
Se asigura ca produsele pregatite sunt bune pentru vanzare, iar ambalajele nu sunt deteriorate;
Aranjeaza produsele pe palet, astfel incat sa fie stabile si usor de verificat;
Depune comanda pregatita in zona rezervata pentru verificare, inainte sa primeasca o alta lista de pregatire;
Duce comanda pregatita in zona indicata pentru incarcare;
Participa zilnic la curatenia in depozit si intretine curatenia din spatiile de depozitare, in vestiare si in spatiile adiacente depozitului;
Participa la inventar.

Beneficii:
Salariu motivant;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Ore suplimentare platite;
Decontare transport.

MIT CLIMA DISTRIBUTION este o companie cu capital privat, lider in Romania in domeniul importului si distributiei de echipamente HVAC produse de Mitsubishi Electric, Climaveneta, Hisense, Airwell, Stulz, Vortice si HiDew.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024