Manipulant marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2200 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam un coleg pentru pozitia operator depozit si manipulant marfa pe perioada nedeterminata.
  • Ești o persoana energică, de încredere, organizată și orientată spre calitate
  • Ai îndemânare, simț practic și atenție distributivă
  • Îți place să lucrezi în echipă, te simți bine când îi ajuți pe ceilalți
  • Experiența anterioară într-un post similar / experienta in manipulare liza electrica prezinta un avantaj
  • Deținător de permis (cat. B).

Descrierea jobului

Ce ai de făcut:
  • Asiguri descărcarea și încărcarea mărfurilor.
  • Verifici și recepționezi mărfurile pe baza documentelor de livrare.
  • Repartizezi și ordonezi mărfurile în spațiile special alocate.
  • Aprovizionezi departamentul de împachetare cu produsele necesare.
  • Participi la inventarierea mărfurilor din gestiune.
  • Pregătirea cutiilor/paleților pentru livrarea produselor

​Beneficii:
  • Program de lucru 8 ore, 5 zile/saptamana de la 08:00 - 16:00
  • Salariu: 2200 LEI NET
  • Decontare transport
  • Oferim un mediu de lucru placut

Locație activitate: Arad, Micalaca, lângă Altex, Vasile Boneu nr.1

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn! De-abia așteptăm să te întâlnim!

Suntem o companie tânără care activează pe nișa de sănătate, iar viziunea noastră este mereu orientată spre dezvoltare continuă. Căutăm să oferim clienților noștri o alternativă mult mai puternică la extractele standarde regăsite în farmacii și plafaruri, pentru care ne angajăm să oferim în același timp și cel mai bun preț posibil față de concurență. Ne caracterizează ambiția, onestitatea și transparența față de clienții noștrii.

Publicat 12 apr. 2022 Reactualizat 10 mai 2022 Expiră 12 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos