Manipulant marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2100 - 2200 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam manipulanti marfa pentru depozit, cu program de lucru luni-vineri, in 2 schimburi de 8 ore

Candidatul potrivit:
- Disponibilitate de lucru in picioare
- Persoane serioase, stabile si cu dorinta de invatare
- Fara probleme de sanatate
- Fara antecedente in cazier

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului cuprind pregatirea marfii pentru livrare, manipularea si etichetarea marfii.

Oferim o gama larga de beneficii, printre care:
  • Bonus lunar, in functie de volumul de munca
  • Ore suplimentare platite dublu
  • Transport cu autobuzul firmei sau decontarea transportului
  • Loc de munca stabil si contract pe perioada nedeterminata
  • Posibilitatea de formare si avansare

Descrierea companiei

Companie de top in industria lemnului.
Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos