Manipulant marfa

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii, spirit de echipa, meticulozitate, dinamism si disciplina, corectitudine;
  • Rezistenta la efort fizic, atentie la detalii, responsabil, rapiditate;
  • Cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

  • Incarcarea si descarcarea marfurilor din depozit, asigurarea integritatii si securitatii marfurilor;
  • Pregatirea comenzilor pentru livrare – verificare cantitativa si calitativa;
  • Ambalarea produselor – conform standardelor implementate;
  • Asezarea si mentinerea in ordine a produselor in depozit, asigurarea curateniei;
  • Participarea la inventarierea produselor din gestiune, participarea la alte activități conform nevoilor din depozit.
Compania oferă:
  • Condiții de muncă excelente într-un mediu pozitiv;
  • Remunerația motivantă;
  • Nu se lucreaza in weekend sau peste program;
  • Tichete de masa in valoare de 20 de lei.

Magniflex is a leading global brand in sleep and comfort goods with 60-year history and presence in 100 countries. Its strategy is product leadership: developing new and superior products through differentiationand innovation. Its mission is to give people better sleep and better life. The brand is exclusivelyrepresented in Southeastern Europe by Matrax – a leading distributor with over 700 points of sale.
Religiously dedicated to service excellence, it strives to deliver outstanding customer experience at every point of contact.

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 24 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos