Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 15 Dec 2019

MANIPULANT MARFA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Respectarea programului de lucru
Caracteristici personale (aptitudini, comportament si personalitate);
Competenta;
Caracteristici profesionale (vigilenta, disponibilitate, autocontrol);
Interesul pentru resursele materiale alocate postului si utilizarea eificienta a acestora;
Adaptabilitate la post;
Capacitate de decizie;
Spirit de echipa;

Descrierea jobului

1. Este obligat sa se prezinte la serviciu la ora fixata in program, odihnit, purtand echipamentul de lucru si protectie corespunzator si sa respecte programul stabilit
2. participa la pregatirea programului si la instructajele NTS si PSI;
3. nu paraseste locul de munca decat in cazuri deosebite si numai cu aprobarea sefului de birou;
4. ii este interzis sa vorbeasca in numele firmei cu orice client al acesteia fara avizul prealabil al sefului coordonator;
pregateste spatii pentru descarcarea marfurilor;
5. efectueaza culegerea marfurilor de la raft conform listei de picking
6. ambaleaza pe paleti sau colete marfurilor pentru expediere
7. eticheteaza marfurile, paletii, coletele conform comenzilor
8. manipuleaza marfurile manual sau cu ajutorul transpaletelor manuale
9. efectueaza curatenia in depozit
10. asigura eliminarea tuturor deseurilor din depozit si asigura transportarea acestora in locurile special amenajate
11. participa la inventariere
12. duce la indeplinire orice alta dispozitie primita de la seful de depozit

Voyatzoglou Systems SA, este un lider de piata in domeniul sau de activitate in Grecia, fondata in 1968. Voyatzoglou Systems Romania SRL (EUROFIT), este filiala Voyatzoglou Systems SA (Greece) Cele doua activitati principale ale companiei sunt: 1.Comertul si distributia de produse tehnice 2.Solutii integrate de echipament pentru magazine si depozite Voyatzoglou Systems Romania SRL, distribuitor exclusiv cu traditie al celor mai mari firme de echipament cum ar fi TEGOMETALL, WANZL, GROUP GIBAM SHOPS, HL DISPLAY, SCS, METALSISTEM, SHOPTEC etc. ofera un raspuns adecvat nevoilor de organizare si stocare functionala pentru afacerile moderne. Datorita faptului ca lucram de fiecare data in stransa legatura cu clientii nostri, suntem in masura sa ne adaptam si sa raspundem favorabil tuturor nevoilor specifice, sa profitam de oportunitatile de pe piata si sa evidentiem produsul in categoria din care face parte. Voyatzoglou Systems Romania Srl este reprezentantul exclusiv in Romania a liderului de piata WANZL pentru: •Carucioare client •Sisteme de ghidaj pentru clienti •Mobilier pentru magazine •Containere cargo •Sisteme de intrare in magazin •Echipamente pentru magazin •Carucioare bagaje pentru pasageri Fiecare oferta catre client este insotita de un design 3D de inalta calitate a viitorului magazin. Clientii Voyatzoglou Systems Romania Srl sunt nume mari in domeniul vanzarii cu amanuntul, atat in sectorul “food” cat si in cel “non food”.

Expirat
MANIPULANT MARFA  -  Voyatzoglou Systems Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles