Manipulant Marfa/Picker/ Lucrător Depozit Salariu >2300 RON

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2700 - 2900 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Moldovan Carmangerie caută personal in vederea deschiderii noului Depozit Logistic din cadrul Parcului Logistic Transilvania.
Posturile libere sunt: Lucrător gestionar, Manipulanți marfă, Lucrători in depozit-Pickeri.

Candidatul ideal:
  • manevrarea eficienta a dotărilor tehnice utilizate in îndeplinirea sarcinilor postului;
  • disponibilitatea pentru munca fizica, dinamica;
  • disponibilitate la program in schimburi;
  • învățare activă, spirit organizatoric, punctualitate, receptivitate;
  • cunoștințe utilizare scaner;

Descrierea jobului

Principale responsabilități:
  • manipulează produsele;
  • efectuează operațiuni de ambalare a produselor;
  • efectuează recepția fizica a mărfii la intrarea in depozitul firmei;
  • efectuează transferul de marfa din stocul central spre magazinele unității;
  • aranjează produsele pe rafturi cu ajutorul terminalelor mobile;
  • efectuează inventarul stocului de marfa ori de cate ori este nevoie;
  • raportează șefului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
  • pregătește marfa pentru livrare către clienții finali;
Ce oferim?
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • pachet salarial atractiv, începand cu 2300 ron, se poate ajunge 2900 ron în funcție de orele lucrate.
  • tichete de masă
  • bonus de retenție
  • asigurare de sănătate privată
  • pachete si tichete cadou cu prilejul sărbătorilor
  • sesiune de instruire
  • recompensă dacă aduci un coleg nou

Moldovan Carmangerie unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj, a fost înființată în 1994. Compania are astăzi peste 370 angajați, 32 de magazine în Cluj-Napoca și în județ, două sectii de prelucrare și o fermă cu peste 300 de capete de bovine. În 2014, compania a trecut printr-un proces de rebranding introducând totodată pe piață un nou concept de magazin în care zona de vânzare a produselor este dublată de o zonă de bistro. Compania se dezvoltă continuu, dar păstrând neschimbate valorile care au făcut din numele Moldovan o afacere durabilă: familia, tradiția și respectul față de client.

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos