Publicat 27 Mai 2020 | Reactualizat 02 Iun 2020 | Expiră 10 Iun 2020

Manipulant Marfa - Depozit de Schela Metalica

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Depozit de schela metalica cauta sa angajeze Full Time incarcator - descarcator pentru orasul Pantelimon, Ilfov
  • Cautam persoane serioase cu putere de munca, care sa-si doreasca o vechime in campul muncii!
Firma noastra si-a format un colectiv de profesionisti in acest domeniu selectati de pe cele mai cautate santiere civile si industriale din tara si din strainatate.

Descrierea jobului

  • Incarcare/descarcare - manipulare schela metalica si popi metalici in depozit. Depozitul nostru este dotat si cu stivuitor si diferite lize
Beneficii:
  • Bonusuri de performanta
  • Program flexibil
  • Echipament de munca
Calificarea personalului nostru in acest tip de activitate este atestat prin certificate oficiale, iar acesta este doar unul dintre multitudinea de aspecte care ne diferentiaza de alte firme de profil.

Avem o echipa cu experienta in servicii de montaj schele metalice multidirectionale, suspendate si mobile din 2014.

Livrare in cel mai scurt timp
Raspundem cu profesionalism si promptitudine oricaror solicitari si livram toate lucrarile la termenul stabilit cu clientii nostri, cu respectarea tuturor cerintelor de siguranta in exploatare.

Firma autorizata in domeniu
Firma noastra poseda toate autorizatiile necesare pentru lucrul la inaltime si montajul-demontajul de schele.
Avem toata logistica necesara pentru a monta si demonta schela metalica de fatada, la preturi accesibile, fara a face rabat de la viteza si calitatea de executie.

Servicii de calitate
Executam toata gama de lucrari legate de schelarie: montajul, demontajul, transportul schelei metalice oriunde in tara.

Expirat
Manipulant Marfa - Depozit de Schela Metalica  -  International Dual Trading S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles