Gratis

MANIPULANT DEPOZIT

ELECTRO-FLUX SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Organizat si ordonat
Motivat si determinat sa isi realizeze sarcinile
Capacitatea de a-si duce singur sarcinile la bun sfarsit
Dorinta de a-si ajuta colegii

Descrierea jobului

Incarcarea / descarcarea marfurilor in autovehiculele de livrare
Incarcarea si descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit
Lucrarea comenzilor agentilor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Firma Electro-Flux are un domeniu de activitate vast care include distributia unei game largi de produse.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024