Publicat 18 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 19 Iul 2019

MANIPULANT DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Fara probleme de vedere;
- Capacitatea de a face operaţii matematice simple si de a utiliza echipamente de masurat ca sublerul;
- Corectitudine, seriozitatea;
- Studii medii;
- Experienta nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Atributii:
- pregătirea mărfurilor pentru expediere;
- încarcă şi descarcă mărfurile din camion;
- verifică mărfurile sosite în depozit;
- expediază marfa către clienţi conform dispozitiilor date de seful de depozit;
- manipulează şi aşeza produsele în spaţiile speciale din depozit;
- asigură ordine si curatenia locului de munca repartizat;
- participă alături de colegi la toate activităţile firmei .

Beneficii:
- salarizare fixa si bonusuri din vanzarea echipei.
- bonuri de masă si decontarea transportului.
- munca intr-un mediu curat.

Suntem importator si depozit cu ridicata al produselor din otel carbon, otel inoxidabil si aluminiu .
Facem parte din grupul Olivini-Eridian Italia , cu experinta de peste 60 ani in distribuita locala a produselor din otel.
In Cluj -Napoca grupul a investit intr-un Center Service in suprafata de 2500mp.
www.kueryosteel.ro
www.olivinigroup.com

Expirat
MANIPULANT DEPOZIT  -  KUERYO STEEL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles