Gratis

Manipulant Depozit - TEIUS, JUD. ALBA

S.C. SOCAR PETROLEUM S.A.

Candidatul Ideal

Descrierea jobului

Susținem oamenii puși pe treabă și te invităm să faci o oprire în echipă noastră in rolul de Gestionar Depozit, pentru Teius, Jud. Alba in cadrul companiei SOCAR Petroleum.

Misiunea ta:
  • Executa operatiunile tehnologice in conformitate cu procedurile de lucru elaborate pentru rampa CF, rampa auto si instalatiile anexe, precum si la descarcarea - incarcarea si depozitarea produselor petroliere si a bitumului;
  • Sigileaza vagoanele goale si preda numarul sigiliilor responsabilului cu siguranta feroviara;
  • Respecta regulamentul cu privire la livrarile de produse petroliere catre autocisterne;
  • Ia toate masurile posibile in vederea protejarii instalatiilor care deservesc rampele, statia de pompe si parcul de rezervoare impotriva intemperiilor;
  • Executa atributii din sfera sa de activitate care decurg din actele normative in vigoare sau sunt dispuse de conducerea unitatii sau a sefului ierarhic;
  • Indeplineste corect si la timp sarcinile de serviciu pentru o buna desfasurare a proceselor tehnologice;
  • Cunoaste in detaliu schemele instalatiei si modul de functionare al instalatiei;
  • Raspunde de cantitatea si calitatea produsului supus descarcarii/incarcarii;
  • Este obligat sa cunoasca si sa-si insuseasca caracteristicile periculoase ale substantelor manipulate, depozitate, prevazute in fisele tehnice de securitate a produsului;
  • Responsabil sa utilizeze scule, dispozitive si echipamente de protectie care sa nu produca scantei sau electricitate statica la locurile de munca (rampe, statie de pompe, parc de rezervoare);
  • Respectarea intocmai a instructiunilor SSM, AII si PM prelucrate cu ocazia efectuarii Instruirii Introductiv Generale, Instruirii la Locul de Munca si Instruirilor Periodice, pe linia SSM, ISU si PM;
  • Respecta disciplina muncii, legislaţia generala şi reglementările interne (Regulament intern, Regulamentul de exploatare, Contract individual de munca, decizii, instrucţiuni) referitoare la activitatea specifică;
Ca și tine, suntem mereu în miscare, si iti propunem să ne cunoaștem dacă bifezi:
  • Studii medii;
  • Min. 2 ani experienta in domeniu;
  • Foarte bune abilitati organizatorice;
  • Abilitati de planificare si prioritizare;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Capacitate de rezolvare a problemelor si atentie la detalii;
  • Atitudine orientata catre client si rezolvarea problemelor
Te alimentăm cu: pachet financiar competitiv, bonus de performanta, asigurare de sanatate si multe altele.

Dacă ți-am stârnit interesul pentru acest rol, accesează „aplică” pentru a ne trimite CV-ul tău.

Ca Incheiere: Ne dorim să fim motorul în noile tale proiecte profesionale! Fă o oprire la noi!
Echipa de recrutare SOCAR

Descrierea companiei

DESPRE NOI, SOCAR Petroleum:
SOCAR a intrat pe piata din România prin subsidiara SOCAR Petroleum S.A. in 2011 si a devenit unul dintre jucatorii importanti pe piata distributiei de carburanti din România. Pâna in prezent, investitiile companiei SOCAR in economia româneasca au creat aproximativ 800 de locuri de munca, fiind de altfel in continua crestere.

SOCAR – motorul proiectelor tale, este brandul care sprijina oamenii si afacerile implicate in proiecte mari si mici care au nevoie de un suport real in munca lor, oferindu-le carburant si servicii de calitate.

Oferim o gama extinsa de produse si servicii in domeniul comertului de carburanti, lubrifianti, produse petrochimice si bitum, devenind unul dintre jucatorii importanti pe piata de distributie de carburanti si comercializare produse petroliere din România.

Pâna in prezent detinem un numar de 70 de statii proprii si operam 3 depozite: Teius, Onesti si Constanta.

Fiecare coleg al echipei SOCAR este un ambasador al brandului si ne dorim sa facem plinul cu energie astfel incât sa devii ce iti doresti la nivel uman si profesional!

Poti gasi multe detalii despre noi accesând website-ul nostru: https://www.socar.ro/

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024