Publicat 17 Apr 2017 | Expiră 18 Mai 2017

MANICHIURISTA

10 posturi

Candidatul ideal

RECRUTAM IN NUMELE CLIENTULUI NOSTRU, FIRMA DE RENUME INTERNATIONAL, CU SALOANE DE PRESTIGIU IN MILANO, LONDRA, NEW YORK, DUBAI, personal pentru un salon nou de coafura care se va deschide in Doha. Se ofera conditii deosebite de munca, training in Italia pentru o luna, platit integral de angajator, cazare, transport, viza, asigurare medicala gratuite. Cazare in apartament in regim single. Doua zboruri retur platite de catre angajator anual. Contracte ferme de doi ani cu posibilitatea de prelungire. Veniturile si tipsurile sunt neimpozabile conform legii din Qatar. Tipsurile/ gratuitatile pot fi substantiale si pot dubla salariul basic lunar.

Descrierea jobului

MANICHIURISTA  -  Romanian Recruitment Ltd