de ani Fără Frică...

Publicat 25 Apr 2007 | Reactualizat 24 Mai 2007 | Expiră 26 Mai 2007

manechiurista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana tanara, dinamica

Descrierea jobului

salon de curand preluat , cu dotari noi, in catare de personal serios dornic de munca.
Dupa o perioada de proba de 1 luna, in care viitorul angajat trebuie sa-si puna in valoare cunostintele cerute de postul de lucru pentru care a aplicat, urmeaza angajarea definitiva cu carte de munca.
Negocierea in ceea ce priveste salariul se va face individual si va fi confidential.
Salonul este in zona parcului Sebastian, str Mihail sebastian, Sector 5,stradal, tel contact 0726377774

Expirat
manechiurista  -  ganesh style srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles